Witajcie! Czas na kilka informacji o naszych ostatnich pracach na serwerze Cmp3.eu!

W ostatnich dniach przeprowadziliśmy systemowe sprawdzanie niedziałających linków z utworami znajdującymi się w wszystkich kategoriach na stronie Muzyka Mp3, usunięto wszystkie niedziałające utwory (te których nie dało się ani pobrać ani odsłuchać). Pragniemy zaznaczyć, że ta informacja tyczy się utworów dodanych od samego początku uruchomienia możliwości dodawania mp3 przez użytkowników, aż do dnia 04.03.2016. Dzięki przeprowadzonej takiej operacji na serwerze istnieje zdecydowanie większa szansa, że częściej możecie trafić na działające utwory, które nadal można pobierać oraz odsłuchać.

Kolejna z akcji która została uruchomiona to usunięcie z usuniętych stron dotychczasowych głosów, komentarzy oraz ulubionych mp3 (stwierdziliśmy, że nie ma najmniejszego sensu trzymać nieaktualnych danych w dziale z Rankingiem).

Ponadto przeprowadzona została aktualizacja Rang profilowych, zwiększyliśmy limity dzienne dodawania utworów dla niżej opisanych rang! :)

Co daje jaka ranga?


- Uploader Brak limitu dziennego dodawania utworów, utwory dodawane przez uploaderów wędrują bezpośrednio na portal (bez konieczności akceptowania, przez moderatora, admina, ekipę cmp3 w poczekalni)

- VIP Limit dzienny dodawania mp3 50

- Klubowicz, Klubowiczka, Prezenter Limit dzienny dodawania mp3 25

- Użytkownik bez rangi Limit dzienny dodawania mp3 10

Info news Cmp3.eu

Więcej informacji można przeczytać po zalogowaniu się na naszym portalu, pod menu z ostatnio dodanymi paczkami na stronie głównej w sekcji "INFO"


Å»yczymy Wszystkiego dobrego wszystkim użytkownikom a tych którzy nie mają jeszcze konta u nas zapraszamy do darmowej - Przypominamy że po zarejestrowaniu należy potwierdzić zwrotny link aktywacyjny na swoim adresie e-mail w ciągu 48h, w przeciwnym wypadku rejestracja po tym czasie zostaje anulowana. Pamiętajcie sprawdzić czy wiadomość nie dotarła przypadkowo do spamu lub jakiegoś innego folderu z wiadomościami email
Skomentuj dodany materiał
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Autopilot
Klubowe Hity

Wybierz Kanał

Firebeat - Sobotni Live Mix
Jeśli chcesz otrzymać powiadomienia o rozpoczęciu transmisji zasubskrybuj kanał na youtube z dzwoneczkiem oraz obserwuj fanpage
Strefa90.pl - z Kodem rabatowym cmp3 taniej o 10%