Pomoc - Jak pobierać muzykę?

Wstęp - Co z czym i gdzie


1.Wchodzimy w jeden z działów w menu które znajdują się po prawej stronie "Paczki mp3" lub też na samej górze na naszym portalu w zakładkę "Muzyka" lub "Sety".
2.Wybieracie paczkę mp3 która Was interesuje, lub w przypadku działu z pojedynczymi utworami bez paczek mp3 należy kliknąć w tytuł utworu który chcecie odtworzyć. (patrz screen niżej)

pomoc - jak pobierać mp3

3.Po kliknięciu w tytuł rozwija się odtwarzacz muzyki na którym możecie ustawiać wedle uznania co ma się dziać po zakończeniu odtwarzanego pliku. Autoplay - ikonka z tłem zielonym oznacza aktywną funkcję dzięki której zaraz po zakończeniu odtwarzania aktualnego pliku, automatycznie otworzy kolejny utwór, Tryb losowych mp3 - niebieska ikonka oznacza że kolejny utwór zostanie zagrany zupełnie losowo z aktywnej karty na której słuchacie muzykę, natomiast jeśli wyłączycie tryb losowych mp3 - utwory będą grane w kolejności od góry do dołu (należy pamiętać o tym, że warunkiem losowych mp3 bądź granych w kolejności automatycznie zależy od tego czy jest włączony Autoplay, jeśli będzie wyłączone auto odtwarzanie kolejnych utworów to najzwyczajniej kolejny utwór się nie włączy automatycznie)

4. W przypadku jeśli ustawione zostało Autoplay i kolejny utwór wygasł na serwerze odtwarzanie muzyki, zostaje wznowione do kolejnego działającego utworu.

Pobieranie

Na każdej podstronie, gdzie są paczki mp3 udostępniamy możliwość pobrania plików na 2 sposoby:
Klikając w wybrany tytuł utworu (nad playerem do odsłuchu znajduje się przycisk)
Download || Pobierz
- To najszybszy możliwy sposób pobrania utworu bezpośrednio, ponieważ wystarczy najechać myszką na ten przycisk i poczekać aż załaduje się link do pobrania
Kliknij aby pobrać
- Aby pobrać paczkę pod całą listą utworów znajduje się przycisk Pobierz Paczkę


Pobieranie Serwer Krakenfiles.com
(Maksymalny rozmiar pliku na zippyshare to 2 gb)
- Klikamy po prawej stronie w niebieski przycisk
Download Now
Autopilot
Klubowe Hity

Wybierz Kanał

Strefa90.pl - z Kodem rabatowym cmp3 taniej o 10%