Witajcie, Cmp3 nie śpi! Cmp3 zwiedza - Mamy dobre wiadomości dla osób które mają na naszym portalu konto oraz posiadają jakąkolwiek rangę! :)

Już od dzisiaj możecie zadbać o własne zasoby muzyczne które dodajecie na nasz portal. Linki często wygasają a co za tym idzie nadsyłane są nowe odświeżone linki do naszej poczekalni utworów, teraz możecie sami edytować pliki które wygasły na zippyshare.com - dostęp do wszystkich utworów które dodajecie znajduje się w Waszym profilu obok avatara profilowego! Goście, użytkownicy oraz również Wy możecie śledzić czy coś przypadkiem nie usunęło się z serwera. W trosce o ograniczenia możecie edytować tylko i wyłącznie pliki które straciły ważność. Zapraszamy do sprawdzania swoich zasobów na własnych kontach.

Już niebawem kolejna edycja rozdawania rang na naszym portalu, dlatego bądźcie czujni - tak jak i w poprzednich edycjach rozdawania rang tak i w kolejnej będzie czasowo ograniczone rozdawanie (np. przez tydzień od momentu informacji o możliwości zdobyciu rangi) ;)

W niedalekich planach, mamy również wprowadzić opcję dla naszych użytkowników o reupload utworu - prośba zostanie wysyłana na skrzynkę odbiorczą, z linkiem do utworu który wygasł - dzięki temu jeśli dodany przez Ciebie utwór wygasł, każdy użytkownik będzie miał możliwość wysłania prośby o odświeżenie utworu.

Skoro jesteśmy już przy skrzynce odbiorczej, tam również pojawiły się zmiany - nowy design + pisanie wiadomości z innymi użytkownikami bez potrzeby przeładowywania strony.

Gorąco i serdecznie pozdrawia cały Team Cmp3.eu

Edycja plików mp3
Skomentuj dodany materiał
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Autopilot
Klubowe Hity

Wybierz Kanał

Firebeat - Sobotni Live Mix
Jeśli chcesz otrzymać powiadomienia o rozpoczęciu transmisji zasubskrybuj kanał na youtube z dzwoneczkiem oraz obserwuj fanpage
Strefa90.pl - z Kodem rabatowym cmp3 taniej o 10%