Dzisiaj jest Poniedziałek, 13 Lipca 2020
Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Online 67
Witajcie, Cmp3 nie śpi! Cmp3 zwiedza - Mamy dobre wiadomości dla osób które mają na naszym portalu konto oraz posiadają jakąkolwiek rangę! :)

Już od dzisiaj możecie zadbać o własne zasoby muzyczne które dodajecie na nasz portal. Linki często wygasają a co za tym idzie nadsyłane są nowe odświeżone linki do naszej poczekalni utworów, teraz możecie sami edytować pliki które wygasły na zippyshare.com - dostęp do wszystkich utworów które dodajecie znajduje się w Waszym profilu obok avatara profilowego! Goście, użytkownicy oraz również Wy możecie śledzić czy coś przypadkiem nie usunęło się z serwera. W trosce o ograniczenia możecie edytować tylko i wyłącznie pliki które straciły ważność. Zapraszamy do sprawdzania swoich zasobów na własnych kontach.

Już niebawem kolejna edycja rozdawania rang na naszym portalu, dlatego bądźcie czujni - tak jak i w poprzednich edycjach rozdawania rang tak i w kolejnej będzie czasowo ograniczone rozdawanie (np. przez tydzień od momentu informacji o możliwości zdobyciu rangi) ;)

W niedalekich planach, mamy również wprowadzić opcję dla naszych użytkowników o reupload utworu - prośba zostanie wysyłana na skrzynkę odbiorczą, z linkiem do utworu który wygasł - dzięki temu jeśli dodany przez Ciebie utwór wygasł, każdy użytkownik będzie miał możliwość wysłania prośby o odświeżenie utworu.

Skoro jesteśmy już przy skrzynce odbiorczej, tam również pojawiły się zmiany - nowy design + pisanie wiadomości z innymi użytkownikami bez potrzeby przeładowywania strony.

Gorąco i serdecznie pozdrawia cały Team Cmp3.eu

Edycja plików mp3

Dodaj Komentarz

Pawels200021.06.2016 23:31
Przydala by sie jakas ranga szacun na dzielni murowany hehehe
Firebeat21.06.2016 23:29
cierpliwości myślę że na weekend ruszymy z rozdawaniem rang :)
pojawi się na pewno nowy news odnośnie tego ;D
Pawels200021.06.2016 23:21
Chce jakas rangę nawet klubowicza bo juz troche jestem na tym serwisie ale niedawno zdecydowałem się na założenie. Konta pozdro
KazHacker21.06.2016 21:50
a ja chciałbym wbić range tylko nie wiem czy spełniam kryteria
Kozji20.06.2016 21:22
Rozwój na plus! :D
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Polub nas na Facebooku

Słuchaj nas 24/7

Autopilot
Imprezowe Radio Internetowe

Słuchaj Radio Cmp3.eu 24/7

Polecamy Fanpage