W dniu dzisiejszym z portalu zostały usunięte wszystkie nieaktywne utwory które mogliście spotkać w dziale z Muzyką Mp3.
Dzięki temu, nie powinniście już tak często trafiać na denerwujące komunikaty że pliku nie ma na serwerze (na zippyshare lub krakenfiles).

To także dobra nowina dla osób które aktywnie każdego dnia dodają na Cmp3.eu pliki mp3, ponieważ pewnie spotkaliście się już nie raz z sytuacją i komunikatem "ten utwór jest już na naszym portalu" a okazało się ze utwór był z nieaktywnym linkiem.

Wprowadziliśmy także opcję prośby o reupload utworu (jeśli spotkacie się jednak że utwór nie działa) możecie kliknąć prośbę o reupload mp3, wtedy wysyłana jest wiadomość do osoby która dodała dany utwór na prywatną wiadomość czy mogłaby zaktualizować utwór - otrzymuje dostęp do specjalnego panelu na którym może wkleić link działający z krakenfiles.com lub zippyshare.com. Jeśli użytkownik zaktualizuje link, otrzymacie wiadomość zwrotną na priv o aktualizacji utworu :)

Mamy nadzieję że zmiana którą wprowadziliśmy oraz uporanie się z naszej strony z wieloma nieaktywnymi plikami to zmiana na lepsze, w dużej mierze linki które wygasły były spowodowane poważną awarią serwerów na krakenfiles - wynikało to z pożaru serwerów OVH w Francji.

Å»yczymy Wam wysokich transferów oraz pozdrawiamy TEAM Cmp3.eu
Skomentuj dodany materiał
Firebeat18.06.2021 19:12
DjCompus na zippyshare jest 30 dni także no nie ma co się póki co przejmować tym mointem :) inne hostingi raczej też są z takimi limitami "żywotności" plików w sieci
DJCompus12.06.2021 21:17
DJCompus
Na KrakenFiles pojawił się od dzisiaj nowy komunikat: "Notice! In a few days we are introducing a paid "premium" user option. In "Standard" accounts files that have not been downloaded for at least 6 months will be deleted. More information coming soon."

Oznacza to, że pliki, które nie będą pobierane przez 6 miesięcy zostaną usunięte, jest możliwość dodania obsługi innego hostingu?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Autopilot
Klubowe Hity

Wybierz Kanał

Strefa90.pl - z Kodem rabatowym cmp3 taniej o 10%